Wycieczka do obserwatorium astronomicznego

ponad 2 lat temu

Dzieci z grupy Czempionów i Olimpijczyków   uczestniczyły w zajęciach  edukacyjnych  w Młodzieżowym  Obserwatorium Astronomicznym

im. Kazimierza Kordylewskiego w Niepołomicach
Dzieci to wspaniali mali odkrywcy otaczającego nas świata. Zamiłowanie do nauki i pasja, jaką przejawiają niejednokrotnie zaskakuje. Urzeczywistnianie ich astronomicznych marzeń to coś co realizujemy podczas każdych zajęć astronomicznych dla najmłodszych w niepołomickim Obserwatorium. Dyskusje połączone z zabawą pozwalają dzieciom od najmłodszych lat dowiedzieć się jakie miejsce zajmujemy we Wszechświecie.

astronomiczne-kolo_300x300

Dzieci to wspaniali mali odkrywcy otaczającego nas świata. Zamiłowanie do nauki i pasja, jaką przejawiają niejednokrotnie zaskakuje. Urzeczywistnianie ich astronomicznych marzeń to coś co realizujemy podczas każdych zajęć astronomicznych dla najmłodszych w niepołomickim Obserwatorium. Dyskusje połączone z zabawą pozwalają dzieciom od najmłodszych lat dowiedzieć się jakie miejsce zajmujemy we Wszechświecie.