Cykliczne zajęcia sportowe dla 5 i 6 latków

To już kolejna edycja zajęć dla przedszkoli którą realizuje MOS Kraków Zachód. Głównym celem programu jest kształtowanie i rozwijanie od najmłodszych lat zainteresowania systematyczną aktywnością ruchową. Staramy się na zajęciach podnosić poziom sprawności fizycznej dzieci oraz kształtować w nich postawy pro-zdrowotne. Jednocześnie chcemy poszerzyć  zakres ćwiczeń  ruchowych   zorganizowanych  przez profesjonalną kadrę instruktorów , wprowadzenie  nowych  form aktywności ruchowych.

Warsztaty z ceramiki

W przedszkolu odbył się zajęcia ceramiczne we wszystkich grupach .  Realizują  wiele zadań służących rozwijaniu sprawności manualnej, orientacji przestrzennej, koncentracji uwagi, koordynacji wzrokowo – ruchowej dziecka . To także  doskonalenie koncentracji - rozwijanie dziecięcej wrażliwości - odkrywanie nowego sposobu spojrzenia na sztukę - rozwój wrażeń dotykowych .  Zapraszamy do galerii

Detektywi w bibliotece - wycieczka

Na tropie sekretnego życia książek – detektywi w bibliotece . Grupa Mistrzów uczestniczyła w zajęciach w szkolnej bibliotece Szkoły Podstawowej 101 w Krakowie . Zajęcia były  okazją do tego, by poprzez szereg zabaw zapoznać dzieci z funkcjonowaniem biblioteki oraz zachęcić do odbywania samodzielnych przygód czytelniczych.

Zapraszamy do galerii .

Ogólnopolski konkurs plastyczny

Nasze przedszkole zorganizowało ogólnoplski konkurs plastyczny pt.,, Wiosenne inspiracje na nową porę roku dekoracje"

Wpłynęło wiele ciekawych prac przestrzennych z  przedszkoli z całej Polski.   Komisja miała  trudny ,, orzech do zgryzienia"   komu przyznać nagrody.  Wszystkie prace pomysłowe , kolorowe, pieknę. Wystawę prac konkursowych zobaczyć można w linku galeria .

Gratulujemy !!!

Nagrody zdobyli -